Beton architektoniczny
Nieruchomosci, wycena, budownictwo i porady…

Architektura i nowoczesne budownictwo – Architekci IPAC / Sander

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Firma Sander Architects otrzymała pierwsze miejsce dzięki projektowi IPAC, nowego centrum sztuki widowiskowej dla Idyllwild Arts Academy, jednego z trzech największych w kraju szkół średnich dla artystów.
Usytuowany w górach poza Los Angeles, IPAC opiera się na jednej stronie witryny, a pusta przestrzeń tworzy nowy zielony quad w sercu kampusu.
Więcej o IPAC po przerwie.
Projekt obejmuje zakrzywioną płaszczyznę dachu, która jest dostępna z obu stron, ponieważ łagodnie opada, aby spełnić poziom klasy.
Ludzie wykorzystujący salę koncertową i wieżę teatralną przelecą przez tę zakrzywioną płaszczyznę dachu, która będzie osłonięta zardzewiałymi cor-dziesięcioma panelami.
Dach nadający się do chodzenia zostanie zaprojektowany z zieloną odpornością na suszę i zapewni dodatkowe miejsca do siedzenia na koncerty.
Podczas projekcji filmów na wieżę teatralną dach zapewni kino na zewnątrz.
Projekty paneli inspirowane są liśćmi w okolicy.
Budynek pokazuje Sander Architekci.
.
koncepcja konstrukcji hybrydowej ., w której zastosowano przetworzone, lekkie elementy budowlane z metalu, które będą wytwarzane poza fabryką przy użyciu sterowanych komputerowo procesów.
Dzięki tej metodzie Sander Architekci znacznie obniżyły koszty poprzednich projektów i szacują, że ta propozycja będzie o 30% niższa od budżetu.
Schematyczne planowanie ma się zakończyć w październiku, a budowa powinna rozpocząć się w połowie 2010 roku.
[więcej w: brw wejherowo, foodiecard, cementownia nowiny ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: brw wejherowo cementownia nowiny foodiecard