Beton architektoniczny
Nieruchomosci, wycena, budownictwo i porady…

Architektura: Projekt City OKs w siedzibie firmy Amazon w Seattle

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

S Downtown Design Review Board głosowało za planami Amazona dla kompleksu trzech bloków, wysokich budynków w Denny Triangle.
Zarząd głosował po przeprowadzeniu pięciu, kompleksowych spotkań w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, aby zapoznać się z ewoluującą, opracowaną przez NBBJ, propozycją Amazon.
Chociaż zatwierdzenie tego projektu jest po prostu rekomendacją dla Departamentu Planowania i Rozwoju w mieście, jest to wciąż kamień milowy dla ambitnego projektu.
Pięć akrów, z grubsza zlokalizowanych pomiędzy Szóstą Aleją, Blanchard Street i Westlake Avenue, jest obecnie zajmowanych przez rozległe parkingi, Sixth Avenue Inn i King Cat Theatre.
Kontynuuj po przerwie, aby dowiedzieć się więcej.
Jak donosi Seattle Times, dwóch dysydentów nadal nie było zadowolonych z projektu jednego z bloków.
Jeden z recenzentów skarżył się, że proces planowania został zbyt pochopnie, biorąc pod uwagę, że jest to największy rozwój do tej pory w centrum Seattle.
.
NBBJ Amazon nadal potrzebuje pozwolenia na budowę, zanim będzie mógł rozpocząć budowę.
Departament Planowania i Rozwoju Miasta rozważy zalecenie rady przeglądowej i przeanalizuje wniosek Amazon dotyczący pozwolenia na użytkowanie terenu dla kompleksu, podczas przeglądu wpływu projektu na środowisko i korzyści publicznych .
Decyzja może przyjść już pod koniec listopada.
Trzy-blokowa propozycja wprowadzi trzy nowe wieże do Seattle i doda 3,3 miliona stóp kwadratowych powierzchni biurowej do śródmieścia.
Każdy blok składa się z 38-piętrowej wieży biurowej wraz z mniejszym budynkiem o mieszanym przeznaczeniu.
Plany te obejmą 66 000 stóp kwadratowych powierzchni sklepowej i restauracyjnej, podziemny parking dla 3 300 samochodów i 1,7 akrów otwartej przestrzeni publicznej.
.
NBBJ Dodatkowo Amazon zaproponował, że sfinansuje czwarty samochód dla tramwaju South Lake Union, który minie proponowany kompleks; subsydiować częstszą obsługę tramwajową; budować drogi rowerowe oddzielone od pieszych i samochodów wzdłuż Siódmej Alei, która biegnie przez środek strony; i zbudować ulicę.
do wspólnego użytku.
na Lenora Street między ulicami Seventh i Westlake.
.
NBBJ Jednak dział planowania nie może działać na wniosek o pozwolenie na użytkowanie terenu przez Amazon, dopóki Rada Miejska nie zgodzi się opuścić alejki, które przecinają każdy z trzech bloków.
Dowiedz się więcej o ofercie tutaj na Blogu.
Odsyłacz: The Seattle Times
[hasła pokrewne: jadar katalog, nafibud, medos parapety ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: jadar katalog medos parapety nafibud