Beton architektoniczny
Nieruchomosci, wycena, budownictwo i porady…

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Public Facilities Część II

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Obiekty użyteczności publicznej mogą wykazywać dużą różnorodność w architekturze.
Niedawno przedstawiliśmy nasz pierwszy wybór, a dziś przedstawiamy Wam naszą drugą ofertę wcześniej dostępnych obiektów publicznych na ArchDaily.
Scottsdale First Assembly / debartolo architects Ten projekt dąży do stworzenia architektury, która jest regionalnie sympatyczna, a także ugruntowana w kontekście i społeczności jej miejsca.
Nie możemy opierać się na modnych przejściach czy historycznych stylach.
które są dziś tak powszechne w tym regionie.
Jeśli naśladujemy formę tych historycznych budynków bez rozpoznania oryginalnych treści (czytaj więcej.) Lorenz / Pedevilla Architekten St.
Lorenzen to mała społeczność w Południowym Tyrolu, regionie Alp włoskich, który leży w pobliżu granicy austriackiej.
Nowo wybudowany ratusz św.
Wawrzyńca znajduje się na historycznym placu kościelnym, który stanowi serce wsi.
Dzięki takiemu usytuowaniu Ratusza powstały dwie oddzielne przestrzenie (czytaj więcej.) Ratusz Manresa / Dodaj Bailo Rull Rozumieliśmy Manresę jako miasto, które pewnego dnia osiedliło się na wzgórzu graniczącym z rzeką Cardener, przed Góry Montserrat.
Budynek ratusza stoi na skraju peronu, który zajęty przez zabytkową dzielnicę wyrusza w kierunku rzeki i napotyka Montserrat.
Główna fasada wychodzi na centralny plac miasta (czytaj więcej.) + 5 Ig Center / Atelje Desman & Gregorc + Vrhovec Nowe Civic Center Ig tworzy tętniące życiem centrum społeczności i umożliwia codzienne załatwianie spraw w jednym miejscu podczas spotkania z ludźmi z wioski.
Projekt oparty jest na morfologii wioski.
Ważne jest, aby chronić i uzupełnić charakterystycznie zbudowany rdzeń wioski (czytaj więcej.) Rouen Grand Mare / Beckmann-N.
Thépé architects Na podstawie planu miasta określonego przez agencję Nicolas Michelin, a dokładniej na stronie stary bar z lat 60.
i 70., zaprojektowany przez architektów budynek wprowadza przytulność, która powinna zachęcać do bardziej dynamicznych stosunków społecznych na osiedlu.
Budynki wykorzystują styl architektoniczny (czytaj więcej.)
[podobne: medos parapety, jonasz tołopiło, cementownia nowiny ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: cementownia nowiny jonasz tołopiło medos parapety