Beton architektoniczny
Nieruchomosci, wycena, budownictwo i porady…

Budownictwo i architektura : Restauracja Ordos / Yazdani Studio of Cannon Design

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Studio Yazdani podzieliło się z nami restauracją Ordos, którą budują na Pustyni Mongolskiej.
Jak już mówiłem w wywiadzie dla Mehrdada Yazdani, Yazdani Studio było jedną z pierwszych praktyk pracujących nad nowym miastem, z jedną willą kończącą budowę, a także z salą koncertową i restauracją (również w pobliżu), publiczne programy wymagane przez to ogromny rozwój.
Podczas rozmowy Mehrdad opowiedział nam o znaczeniu centralnego dziedzińca do biernego chłodzenia, wymaganego w tym trudnym klimacie.
Więcej szczegółów na temat projektu po przerwie: Restauracja Ordos, usytuowana w sąsiedztwie Muzeum Sztuki Ordos, sali koncertowej Ordos i butikowego hotelu, zapowiada się jako kluczowy element struktury dzielnicy Ordos w Kaokaoshinie.
Uderzający wygląd restauracji.
szklanej skrzynki pływającej bez wysiłku nad ukształtowanym krajobrazem.
swoją nieprzejrzystą obecność zawdzięcza innowacyjnej palecie materiałów ze szkła o wysokiej technologii, która obejmuje kolorowe warstwy wewnętrzne, folie dichromatyczne i półprzezroczyste oraz fryty ceramiczne.
Wewnątrz, ten szklany melanż kuszący patronów stałymi, subtelnymi przesunięciami światła.
odpowiednie wizualne uzupełnienie menu restauracji, które obejmuje trzy kuchnie.
Restauracja o 3.000 sm utrzymuje kluczowe połączenie ze środowiskiem na kilku poziomach.
Rozbudowana analiza słoneczna we wczesnej fazie projektowania ustanowiła optymalną orientację dla przezroczystego budynku, a duży zielony dach zawiera szereg rodzimych roślin.
W przeciwieństwie do nowoczesnej architektury restauracji, szkielet konstrukcyjny tradycyjnego domu Anhui, zakupiony i odrestaurowany w ramach projektu, stoi w sercu centralnego dziedzińca, prowokując żywy wizualny dialog i opowieść o tym ekscytującym kulinarnym miejscu.
model w budowie
[podobne: brw wejherowo, castorama olsztyn, gazopol koszalin ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: brw wejherowo castorama olsztyn gazopol koszalin