Beton architektoniczny
Nieruchomosci, wycena, budownictwo i porady…

Nowoczesna architektura : 3rd Advanced Architecture Contest, samowystarczalne miasto

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Instytut Zaawansowanej Architektury Katalonii i HP z przyjemnością ogłasza trzeci zaawansowany konkurs architektoniczny na temat WYDOBYWISTEGO MIASTA: wizualizacja środowiska przyszłości.
Celem konkursu jest promowanie dyskusji i badań online, dzięki którym można uzyskać spostrzeżenia i wizje, pomysły i propozycje, które pomogą nam przewidzieć, jak będzie wyglądać miasto i środowisko XXI wieku.
W konkursie mogą brać udział architekci, planiści, projektanci i artyści, którzy chcą przyczynić się do postępu w zakresie poprawy warunków życia na świecie, opracowując propozycję zdolną do reagowania na pojawiające się wyzwania w takich dziedzinach jak ekologia, technologia informacyjna, socjalizacja i globalizacja, z perspektywą do poprawy połączonej samowystarczalności naszych miast.
Nagrody konkursowe będą składać się z trzech stypendiów dla Mistrzów IaaC w Zaawansowanej Architekturze na rok akademicki 2010-2011, nagrody pieniężne i najnowszej generacji drukarek wielkoformatowych HP.
Wybrane projekty zostaną pokazane na dużej wystawie, która zostanie otwarta w Barcelonie w maju 2010 r., A która odbędzie się w kluczowych miastach na całym świecie.
Najlepsze projekty zostaną również zaprezentowane w książce, która zostanie opublikowana przez Actar.
Projekt jest wspierany przez hiszpańskie Ministerstwo Mieszkalnictwa, Generalitat de Catalunya, Radę Miasta Barcelony i wydawnictwo Actar.
Więcej informacji na temat składania, kalendarza, zasad i rejestracji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.
[hasła pokrewne: jonasz tołopiło, medos parapety, foodiecard ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: foodiecard jonasz tołopiło medos parapety