Beton architektoniczny
Nieruchomosci, wycena, budownictwo i porady…

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Architektura w Nowym Jorku

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Jedno z najbardziej niesamowitych miast na świecie, Nowy Jork jest pełne wszelkiego rodzaju architektury.
Aby zakończyć w tym tygodniu Round Up, przynosimy Ci wcześniejsze projekty z Nowego Jorku.
Dwie rezydencje w Nowym Jorku / Gage Clemenceau Odwiedzając Gage Clemenceau Architects, dowiedzieliśmy się o ich procesie projektowania i badaniach nad budowaniem nowych form poprzez różnorodne strategie projektowe, począwszy od wykorzystania oprogramowania do projektowania samochodów do dużego polegania na zrobotyzowanych cyfrowych narzędziach produkcyjnych.
Tym razem przynosimy ci dwie rezydencje w Nowym Jorku (czytaj dalej.) Metalowe domy z kasetami / Shigeru Ban Starchitects są w całym Nowym Jorku, dając dodatkową wartość nowym mieszkaniom na Manhattanie.
Kilka miesięcy temu uczestniczyłem w projektach Herzog & de Meuron i Bernard Tschumi na dolnym wschodzie, a oni wyglądali imponująco.
Podczas gdy większość ludzi nie lubiła Tschumi.
S Blu Condo (czytaj więcej.) Kwatera główna DVF Studio / Praca AC Praca AC dzielił się z nami innym projektem zbudowanym na Manhattanie, siedzibą Diane von Furstenberg w TriBeca.
Niesamowita odnowa historycznego budynku.
Wykorzystanie światła jest akcentowane za pomocą wiszących kryształów.
Osobiście lubię zagospodarowanie terenu na dachu, co przypomina mi o przejściu linii High Line w pobliżu (czytaj więcej.) + 5 Switch Building / nArchitects Switch Building, autorstwa nArchitects, to 7-piętrowy apartament i budynek galerii sztuki przy 109 Norfolk Street w Lower East Side, Nowy Jork.
Budynek składa się z czterech pięter, dwupoziomowego penthouse u i podwójnej galerii na parterze i piwnicy (czytaj dalej.) 56 Leonard Street, Nowy Jork / Herzog & de Meuron To 57-piętrowe mieszkanie w Tribeca W okolicy znajdzie się 145 rezydencji, z których każda ma własny, unikalny plan piętra i prywatną przestrzeń na zewnątrz.
Ta typologia sprawia, że budynek wygląda jak stos domów, z dala od tradycyjnej formy wieżowca.
Zastanawiam się, jak działa konstrukcja betonowa na tym budynku (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: elektrometal cieszyn, bs poddebice, foodiecard ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bs poddebice elektrometal cieszyn foodiecard