Beton architektoniczny
Nieruchomosci, wycena, budownictwo i porady…

Architektura 21szego wieku : Międzynarodowy Konkurs: d3 Obudowa jutra

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Eksploracja typologii mieszkaniowej ujawnia ogromny potencjał nakładania się przepływów miejskich, kontekstowych, kulturowych, społecznych i cyklu życia w kierunku wyznaczania nowych strategii architektonicznych na przyszłość.
Konkurs Dom przyszłości jutra zaprasza architektów, projektantów, inżynierów i studentów do zbiorowego badania, dokumentowania, analizowania, przekształcania i wdrażania innowacyjnych podejść do urbanistyki mieszkaniowej, architektury, wnętrz i projektowanych obiektów.
Konkurs wymaga transformacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do rozwoju zrównoważonej myśli, budowania wydajności i interakcji społecznych poprzez badanie wewnętrznych geometrii środowiskowych, zachowań społecznych, implikacji urbanistycznych i przepływów programowych.
Szczególny nacisk można położyć na koncepcje mieszkaniowe, które badają dialogi, w tym zaangażowanie wewnętrznej / zewnętrznej różnorodności społeczno-ekonomicznej, zmiany / zdolności adaptacji w czasie, łączność publiczna / prywatna oraz trwałość / nietrwałość materialności.
Aby uzyskać więcej informacji na temat rejestracji i składania, przejdź do oficjalnej strony internetowej.
[więcej w: płyta osb castorama, metalplast gorzów, mikrotech krosno ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: metalplast gorzów mikrotech krosno płyta osb castorama