Beton architektoniczny
Nieruchomosci, wycena, budownictwo i porady…

Architektura i nowoczesne budownictwo – Produkty, nowa sekcja w ArchDaily

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Nie tylko mamy 50 000 codziennych gości, którzy prowadzą intensywne debaty na naszej stronie, mamy także ponad 10 000 fanów na naszej stronie na Facebooku i ponad 4000 obserwujących na Twitterze.
Ale to więcej niż liczby: debatują architekci, rekomendują architektów, oceniają architektów, proponują architektów, dzielą się architektami.
rozwijająca się wspólnota architektów, z wszystkimi korzyściami, jakie to generuje.
Zauważyliście, że dokładamy wszelkich starań, aby prezentować projekty z najlepszymi szczegółami i rysunkami, ponieważ jesteśmy architektami i to jest informacja, którą chcielibyśmy zobaczyć, i nic mniej.
Dlatego prezentowanie zdjęć było dla nas dużym problemem i od tego czasu stało się cennym źródłem informacji dla wszystkich architektów, którzy odwiedzają nas każdego dnia.
W tej linii zawsze mieliśmy pomysł stworzenia bazy danych produktów architektonicznych, która może nam pomóc w określaniu projektów.
Teraz mam przyjemność ogłosić, że ta sekcja właśnie została otwarta i zaczynamy ją od pomocy naszego pierwszego partnera, Hunter Douglas Contract.
Myślę, że większość architektów zna już HDC, ponieważ są jednym z największych na świecie producentów pokryć okiennych, sufitów, systemów kontroli słonecznej i fasad, ściśle współpracujących z architektami.
W dziale produktów znajdziesz specyfikacje, szczegóły i kolory niektórych swoich produktów w sposób okresowy (i od większej liczby producentów w przyszłości).
Mamy nadzieję, że sekcje te staną się skutecznym (i pomocnym) łącznikiem pomiędzy architektami i przemysłem.
Ta sekcja nie będzie kolidować z naszym aktualnym formatem projektów i wiadomości, i pozostanie w swojej sekcji.
I w żaden sposób nie wpłynie to na naszą linię redakcyjną.
W ciągu następnych tygodni mamy wiele ciekawych projektów z całego świata, które będą prezentowane w AD, a także więcej wywiadów wideo z renomowanymi architektami.
Bądźcie na bieżąco.
I na koniec, chciałbym ci podziękować.
Twoja stała opinia pomogła nam włączyć coraz więcej architektów, coraz więcej projektów, coraz więcej szczegółów, coraz więcej konkursów.
tworzenie witryny ArchDaily dla architektów.
[więcej w: foodiecard, enea szamotuły, wodociągi dąbrowa górnicza ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: enea szamotuły foodiecard wodociągi dąbrowa górnicza