Beton architektoniczny
Nieruchomosci, wycena, budownictwo i porady…

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Architektura religijna Część II

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Religia jest jednym z najważniejszych i tradycyjnych przedmiotów na świecie, a także częścią architektury.
Sprawdź naszą pierwszą część wcześniej przedstawionych projektów religijnych, a następnie ciesz się naszą drugą częścią.
Church of 2000 / Richard Meier Położony na wschodnim przedmieściu Rzymu, Kościół 2000.
Dives in Misericordia.
Architekt Richard Meier jest pierwszą zrealizowaną pracą amerykańskiego architekta w stolicy Włoch, a następnie Muzeum Ara Pacis (2005).
Znaczenie tego projektu polega na nadaniu wartości i przyciągnięcia najgłębszym i najdalszym przedmieściom Rzymu (czytaj więcej.) Nowy kościół w Foligno / Doriana e Massimiliano Fuksas Projekt został wygrany w 2001 r.
Po ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Konferencję Episkopatu Włoch na budowę nowych kościołów, jury podało następujące powody wyboru.
jako znak innowacji, która spełnia najnowsze międzynarodowe badania, stając się symbolem odrodzenia dla miasta po trzęsieniu ziemi (czytaj dalej.) Modlitwa i medytacja Pawilon / Studio Tam Associati Pawilon modlitewny i medytacyjny jest integralną częścią niedawno zrealizowanego centrum kardiochirurgii w Sudanie, zbudowanego przez włoską organizację humanitarną NGO AWARYJNE.
Kompleksowe, zaplanowane i zaprojektowane przez studio architektury Tamassociati, jest jedynym w swoim rodzaju, który zapewnia bezpłatną opiekę zdrowotną pacjentom na rozległym obszarze (czytaj więcej.) + 5 Kaplica w Villeaceron / SMAO Idea lokalizacji i powiązania serii obiektów w krajobrazie – mieszkanie, kaplica, pawilon myśliwski i rezydencja strażnika – nadało projektowi podwójnego znaczenia: oprócz bliskiego związku między krajobrazem, obiektami i planem podróży – między przestrzenią a obiektami – każdy element musiał zapewnić inna reakcja z różnym naciskiem (czytaj więcej.) Kaplica Gospodarcza Veneza / Decio Tozzi Dwa plastikowe elementy pozostawiają ślad w krajobrazie.
Dwa oznaki głębokiego rezonansu: Jeden, zakrzywiony dach, Schronisko mężczyzn.
Drugi, krzyż Chrystusa Połącz z krajobrazem.
Ten delikatny związek tworzy przestrzeń w krajobrazie brzegu jeziora.
pustka, która wyznacza małą świątynię (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: tlc łożyska, gimnazjum pniewy, cementownia nowiny ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: cementownia nowiny gimnazjum pniewy tlc łożyska