Beton architektoniczny
Nieruchomosci, wycena, budownictwo i porady…

Nowoczesna architektura : Glasgow School of Arts / Steven Holl

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Architekci Steven Holl we współpracy z Glasgow JM Architects otrzymali pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie na projekt Glasgow School of Art Competition.
Komisja selekcyjna, której przewodniczył barceloński architekt David MacKay, starała się wybrać zespół kierowany przez architektów, a nie projekt.
Komitet jednogłośnie wybrał architektów Steven Holl Architects, ponieważ praca Holla wykazała – poetyckie użycie światła i ich poddanie zademonstrowało pojedynczą kreatywną wizję, skalę ambicji, głęboką jasność i pełną szacunku rywalizację o budynek Mackintosh.
Więcej o projekcie Holl po przerwie.
Projekt odbędzie się naprzeciwko słynnego budynku Charlesa Rennie Mackintosha i.
Znacznie zwiększy możliwości nauczania, uczenia się i badań dostępne dla studentów i pracowników GSA, a także dostęp społeczeństwa do ich pracy.
Zainspirowany przez Mackintosha.
Pomysłową manipulację sekcją budynku w celu uzyskania olbrzymiej różnorodności światła ., projekt Holl składa się z objętości studyjnych w kształcie światła i połączonych obwodem połączenia.
zachęcać twórczą interakcję między uczniami.
Przewidywana skórka budynku to także w 100% szkło z odzysku, z inteligentnym ciepłem gromadzącym energię w okresie letnim i chłodzeniem latem.
Steven Holl powiedział: 100 lat po ukończeniu, budynek Mackintosha nadal inspiruje jako dzieło architektury i miejsce do tworzenia sztuki.
Czujemy, że powaga odzyskuje integralną akcję.
Myślenia i robienia.
w korzystaniu z najwyższych dostępnych nowych technologii.
Wyobrażamy sobie nową Glasgow School of Art jako celebrację wiedzy: fenomenologiczne i empiryczne radości percepcji doładowane technikami jutra.
Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości Steven Holl Architects.
[podobne: jonasz tołopiło, brw wejherowo, jadar katalog ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: brw wejherowo jadar katalog jonasz tołopiło